Magda Juráňová, naše nová ředitelka JAHODY

S nadšením Vám oficiálně představujeme naši novou ředitelku, Magdu Juráňovou.
 
Magda vystudovala politologii a evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dříve vedla projektové oddělení na Ministerstvu pro místní rozvoj, v posledních letech se především profiluje v řízení organizací v neziskovém sektoru. Naposledy vedla Sociální kliniku, z.ú. Jejími hlavními cíli v JAHODĚ jsou nastavení vícezdrojového financování, prohlubování odbornosti v poskytovaných službách a upevňování pozice JAHODY jako silného partnera.
 
A jaká cesta Magdu do JAHODY přivedla? Zeptali jsme se na to přímo ji:
 
Magdo, proč zrovna nezisková organizace JAHODA. Čím Tě zaujala při rozhodování nejvíce?
 
Poprvé jsem na JAHODU narazila před pár lety, když se mě můj kamarád ptal, jakou organizaci bych mu doporučila finančně podpořit. Společně jsme se shodli na JAHODĚ, neboť se nám líbilo, že vede mladé lidi k tomu, aby z nich vyrostli zdravě sebevědomí jedinci s úctou ke společenským hodnotám. V zimě minulého roku jsem ucítila vnitřní potřebu posunout se profesně dál. A na jaře JAHODA začala hledat novou ředitelku. A tak jsme se našli! A navíc – od dětství mám ráda jahody! 🙂

 

S fungováním JAHODY se postupně Magda seznamovala již před samotným jmenováním do funkce ředitelky, kontaktní informace na Magdu jsou:
 
Mail: magda.juranova@jahoda.cz
Telefonní číslo:  +420 775 674 060

 

 

Zpět na výpis novinek