Animátoři

Jsme JAHODOVÍ animátoři a s dětmi a mladými lidmi trávíme volný čas převážně v ulicích Prahy 14.

 

Chodíme na hřiště, do skateparku, mezi paneláky a fungujeme každý pátek v Klubu Džagoda. Máme plno nápadů a aktivit pro děti a mladé lidi ve věku 6 – 26 let.

 

Hrajeme fotbal, basket i volejbal, softball, badminton nebo třeba pinčes. Rádi hrajeme nejrůznější hry nebo si jen tak pokecáme. Jsme kreativní, kreslíme, malujeme, tvoříme, vyrábíme. Děláme i holčičí odpoledne, kde se děláme krásnějšími. Jezdíme na výlety, víkendové výjezdy a na tábor. Jsme aktivní a veselí.

 

Když je venku nevlídno, zajdeme do Pixly, kterou najdeš kousek od stanice metra Černý Most. Sem tam nás můžeš potkat i v Klubu Jahoda nebo v Klubu Džagoda. 

 

Bojujeme proti nudě a konzumnímu životu na Praze 14. S námi mají děti na Praze 14 pořád co dělat, nezevlí a nevymýšlí vylomeniny. Naopak můžou rozvíjet svůj talent, nadání a kreativitu.

fotografie
fotografie

Co děláme?

  • až 5x týdně vyrážíme mezi děti a mladé lidi, kteří se nudí v ulicích Prahy 14
  • máme batůžky plné her, sportu, zábavy
  • jdeme naplno do fotbalových tréninků
  • cvičíme na workout hřištích Prahy 14
  • vyrábíme slizy, kreslíme a malujeme
  • jezdíme na výlety, víkendové výjezdy a tábory,
  • vymýšlíme program na akce pořádané JAHODOU

Animátoři mohou v JAHODĚ fungovat díky podpoře z Evropských sociálních fondů. Projekt se jmenuje Sociální začleňování v JAHODĚ 2  na Černém Mostě a je zaměřen na rozvoj kulturně komunitního centra na území městské části Praha 14. Cílovou skupinou jsou děti a mládež z rodin v nepříznivé sociální situaci. Cílem je zajištění prevence vzniku sociálního vyloučení a aktivizace sociálně vyloučených členů cílové skupiny.

 

Nejen že jsme díky projektu mohli vypustit animátory do ulic, ale nabízíme amatérským hudebním skupinám workshopy vedené profesionály, další pestré tematické workshopy v rámci sociálních služeb. Navázali jsme spolupráci s okolními základními školami a nabízíme dětem doučování. Otevřeli jsme volný klub v prostorách JAHODY, kam se děti pravidelně chodí bavit, tvořit a užívat si odpoledne. A v neposlední řadě můžeme realizovat sociálně terapeutické a preventivní skupiny, které jsou zaměřeny na zlepšování kvality života pomocí zábavných a naučných technik.

fotografie

Naši partneři

Animátoři

 

Vybíralova 969/2, Praha – Černý Most, 198 00
tel: +420 731 495 416
e-mail: animator@jahoda.cz
FB: Animátoři Jahoda
Instagram: animatorijahoda

 

Manažerka sociálních služeb
Bc. Vendula Fendrychová, DiS.
tel: 774 674 060
e-mail: vendula.fendrychova@jahoda.cz

ikona kalendář

pondělí - čtvrtek
14:00 - 20:00 Černý Most, Rajská Zahrada, Hloubětín, Lehovec
pátek
volnočasový klub - Klub Džagoda

ikona značka mapy

Vybíralova 969/2, Praha - Černý Most, 198 00

ikona dítě

e-mail: animator@jahoda.cz
tel.: +420 731 495 416