Jesle Černý Most

Jesle plné radosti, poznávání a nových zážitků

Když se do péče o vaše nejdražší pustí tři nadšené chůvy, které milují svou práci, jsou z toho aktivní jesle plné radosti a vzdělávání. Na jahodových jeslích rodiče oceňují malou skupinu dětí, individuální přístup zkušených chův a profesionální plán výchovy a péče o děti podpořený desetiletou zkušeností JAHODY.

Jesle v Praze

 

Jahodové jesličky najdete kousek od metra a nákupního centra Černý Most. U jeslí vždy pohodlně zaparkujete a parkování je zdarma. Do centra Prahy se od nás dostanete metrem za 17 minut nebo za půl hodiny autem.

fotografie

Jak nás vidí rodiče

“Syn se prokazatelně učí nové věci, více kreslí a je více komunikativní. Vždy když vidím chůvy, jak se dětem věnují, tak skoro nevěřím, že jahodové jesličky jsou tak skvělé.”

 

Zaujala vás jahodová školka nebo máte dotazy?

 

Kontaktujte nás ► tel: +420 777 674 060 e-mail: jahudka@jahoda.cz

 

kultura | logopedie | divadlo | tanec a hudba Honzy Poplety | muzikoterapie | výtvarná činnost |

canisterapie | čtecí babička | environmentální výchova

Aktivní jesličky

 

Každý měsíc vymýšlíme nová témata, která inspirují tvoření, říkanky, logopedická cvičení, zpívání a didaktické hry. K dětem přistupujeme individuálně, podporujeme je v jejich oblíbených činnostech a nadání.

 

Pro děti jsou hra na hudební nástroje nebo tanec, ale i říkadla se zapojením ručiček a nožiček velmi důležité a zábavné aktivity, které pozitivně působí na kreativitu dítěte a koordinaci, ale také na jeho zručnost a zlepšování soustředění.

 

fotografie
fotografie

Zázemí jahodových jeslí

 

Jahodové jesle v Praze jsou kompletně zrekonstruované a v prostorách architektonicky přizpůsobených dětem. Máme spoustu hraček pro nejmenší, ale i interaktivních a vzdělávacích her pro ty starší. Děti u nás nejvíce baví:

 

 • oblíbený domeček
 • klouzačka do bazénku s balónky
 • letní terasa s bazénkem
 • bylinkový záhon, o který děti pečují
 • dětské hřiště, skluzavky a pískoviště

Láska a bezpečí pro naše nejmenší.

Stravování v našich jeslích

 

Jídlo u nás dětem chutná. Máme velmi pestrý jídelníček, hodně zeleniny a ovoce.

 

Jídelníček, o který se stará zdravá firma Ekolandia, rádi přizpůsobíme stravovacím potřebám dítěte.

 

fotografie
fotografie

Adaptační program

 

Někdy může být proces adaptace náročný jak pro dítě, tak i pro rodiče. Máme vyzkoušený systém adaptace a vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům a přáním rodičů i dětí.

 

Potřebuje se vaše děťátko při příchodu do jeslí trochu pomazlit a mít svůj klid? Či dojíst svou oblíbenou snídani nebo dopít teplé mléko z lahvičky? Jsme na to připraveni.

 

* Naše jesle jsou v režimu dětské skupiny a řídí se zákonem č. 247/2014 Sb. Zákon o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů.

Náš tým

obrázek lektora

Tereza Strelková

vedoucí jeslí Černý Most

V Jahodě jsem začala pracovat na pozici chůvy po dokončení studia. Po roce jsem dostala možnost být vedoucí jesliček a díky tomu mám šanci se rozvíjet a získávat nové zkušenosti.

Je úžasné vidět batole vyrůst z malého nechodícího a nemluvícího človíčka do samostatného dítěte s vlastními názory. Ráda s dětmi tvořím a vyrábím, protože můžu využít své kreativity a zároveň pomoct dětem rozvíjet jemnou motoriku. Baví mě učit děti nová témata a pozorovat, jak každým dnem umí více slov. Mým cílem je individuálně posunout každé dítě v tom, co v raném stádiu vývoje potřebuje a vytvořit prostředí, kam se těší.

ikona telefon +420 777 674 060 ikona email jahudka@jahoda.cz
obrázek lektora

Martina Padevětová

chůva

V Jahodě pracuji od jara roku 2021 na pozici chůvy. K práci s dětmi mě trochu netradičně přivedla jóga, které jsem se začala věnovat na mateřské dovolené. A protože jsem taky maminka dvou dětí, začala jsem s nimi cvičit i dětskou jógu. Zamilovala jsem se do celého konceptu protahování, zklidnění těla a mysli, ale zároveň i toho, že to děláme s dětmi pro zábavu a máme tak spolu chvíli, při které se soustředíme jen na sebe a vnitřní prožitky.

Tak moc mě to celé nadchlo, že jsem se rozhodla absolvovat kurz lektorky dětské jógy. Následně jsem začala jógu s dětmi dělat v dětských skupinách, kde jsem pochopila, že jóga a práce s těmi nejmenšími mě naplňuje a ráda bych se tomu dál věnovala naplno a profesionálně. Na pozici chůvy mě nejvíc baví ta různorodost každý den, dětská upřímnost a vidět to, jak každé to naše dítě v jesličkách dělá pokroky - jak jeden den ještě ne zcela koordinovaně dělá třeba pozici kočičky a o dva týdny trénování později už krásně a pyšně předvádí, jak se to hezky naučilo. Ta radost, která dětem svítí z očí mě nabíjí pro každý další den. Tady v Jahodě prostě vím, že jsem na správném místě a to co dělám má smysl a to nejen pro mě.

obrázek lektora

Barbora Luxová

chůva

Jmenuji se Bára a pracuji jako chůva v dětské skupině Jahoda. Na jaře 2021 jsem dokončila studium na střední zdravotnické škole. Tam jsem navíc prošla kurzem zdravotníka zotavovacích akcí.

Už na střední škole jsem každoročně jako dobrovolnice vyprávěla dětem ve školkách o lidském těle a pro práci s malými dětmi jsem se nadchla. Je úžasné vidět, jak chtějí poznávat svět, učit se novým dovednostem a je úžasné jim s tím pomáhat. Baví mě vyrábění, čtení knížek, ráda trávím čas na čerstvém vzduchu a všechny tyto aktivity můžu s dětmi sdílet. Je skvělé mít práci, kterou mohu propojit se svými zálibami.

Ke stažení

Zde najdete veškeré dokumenty potřebné k přihlášení dítěte do Jeslí Černý Most.

Jesle Černý Most jsou registrovanou dětskou skupinou u Ministerstva práce a sociálních věcí. Projekt  je podpořen Evropskou unií – Operačním programem Zaměstnanost. Cílem projektu je poskytování služeb péče o děti v místě realizace na Praze 14 a zlepšení podmínek pro zaměstnanost rodičů s malými dětmi.

fotografie

Naši partneři

Zápisy do jeslí probíhají celoročně

obrázek lektora

Tereza Strelková

vedoucí Jesle Černý Most

Ahoj, jmenuji se Tereza a v JAHODĚ pracuji na pozici vedoucí jesliček.

Po dokončení studia jsem věděla, že bych ráda pracovala s dětmi, ke kterým mě to vždy táhlo. Proto jsem ráda, že jsem po absolvování kurzu pro chůvy dostala možnost pracovat v Jahodě v jeslích Černý most. Úsměvy dětí a jejich nekončící energie mě naplňuje. Ráda trávím čas mezi lidmi a v přírodě.

ikona telefon +420 777 674 060 ikona email jahudka@jahoda.cz

  Formulář přihlášky

  Váš zájem o naši školku nás těší. Prosím, vyplňte následující dotazník a my Vás budeme sami kontaktovat.

  Osobní doporučeníSociální sítěMédiaJiné

  Ceník na školní rok 2021/2022

  Počet dní v týdnu *

  Školné

  Stravné

  Kulturní poplatek

  Celkem za měsíc

  5 dní v týdnu
  6600 Kč
  1700 Kč
  100 Kč
  8400 Kč
  4 dny v týdnu
  5600 Kč
  1360 Kč
  100 Kč
  7060 Kč
  3 dny v týdnu
  4600 Kč
  1020 Kč
  100 Kč
  5720 Kč
  2 dny v týdnu
  3650 Kč
  680 Kč
  100 Kč
  4430 Kč
  1 den v týdnu
  2700 Kč
  340 Kč
  100 Kč
  3140 Kč
  * Za zameškané, příp. nevyčerpané dny se školné nevrací.

  V rámci adaptace nabízíme *

  Školné

  Stravné

  Kulturní poplatek

  Celkem za měsíc

  Permanentka (5 x 1/2 den)
  1800 Kč
  bez stravného
  100 Kč
  1900 Kč
  * Za zameškané, příp. nevyčerpané dny se školné nevrací.

  Jídelníček

  Jesle Jahoda Černý Most

   

  Vybíralova 969/2
  198 00 Praha 9 – Černý Most
  IČO 67363300

   

   

  Omlouvání dětí, odhlašování obědů
  tel:+420 777 674 060

   

   

  náhradní obrázek

  Tereza Strelková

  vedoucí jeslí Černý Most

  ikona telefon +420 777 674 060 ikona email jahudka@jahoda.cz
  ikona kalendář

  od pondělí do pátku
  od 7:00 do 17:00

  ikona značka mapy

  Vybíralova 969/2
  198 00 Praha 14

  ikona dítě

  email: jahudka@jahoda.cz

  Bc. Markéta Morvaiová, DiS.,
  tel.: +420 777 674 060