Jahodové ohlédnutí za rokem 2020

Jak pomáháme zlepšovat život ve městě, jaké nástroje k tomu používáme a jak jsme statečně bojovali s pandemií v roce 2020? Roce, který byl pro nás všechny tak trochu postavený na hlavu? Prozkoumejte novou jahodovou výroční zprávu a ohlédněte se s námi za uplynulým rokem.

 

Jsme pražská neziskovka s více než dvacetiletou praxí v podpoře sociálně znevýhodněných rodin a dětí. Náš tým tvoří odborníci v sociálních službách a předškolním vzdělávání. Provázíme děti, mladé lidi a jejich rodiny od útlého věku až do dospělosti. Provozujeme nízkoprahové kluby a terénní program pro děti a mládež, školky a jesle a komunitní rodinná centra. Organizujeme volnočasové, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity. Třeba jednodenní festival volného času Strawberry Fields.

 

Lepší život ve městě

 

Naše jahodové aktivity se snaží zlepšovat život ve městě a přinášet příběhy s lepším koncem. Prolistujte si jahodovou výroční zprávu, ve které jsme se snažili čtivým způsobem ohlédnout za těmito příběhy, našimi aktivitami na podporu dětí, mladistvých a rodin a rokem, který před nás postavil nové výzvy.

↓ ↓ ↓

 

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2020 A OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULÝM ROKEM

Zpět na výpis novinek