Chci se stát dobrovolníkem

Chcete s námi zlepšovat život ve městě a baví vás práce s dětmi a mládeží? Chcete vyplnit smysluplně volný čas, dělat dobré skutky a být dobrovolník v neziskové organizaci? Zajímá vás práce animátora nebo chcete pomáhat v našich nízkoprahových klubech? Zapojte se do jahodového týmu a pomáhejte dětem a mladým lidem na sídlišti, kteří neměli v životě takové štěstí.

 

Dobrovolník v neziskové organizaci

 

Buď dobrovolník v neziskové organizaci s více než dvaceti tříletou praxí v oblasti sociálních služeb, vzdělávání a péče o děti a mladistvé. Provázíme děti, mladé lidi a jejich rodiny od útlého věku až do dospělosti. Jak nám můžeš jako dobrovolník pomoci?

  • pomáhat můžeš třeba v nízkoprahových klubech na Černém Mostě nebo jako animátor
  • nebo v rámci terénního programu pro děti a mládež v ulicích sídliště
  • provozujeme komunitní rodinná centra, kde se nám další ruka k dílu také hodí
  • pečujeme o děti ve školkách a jeslích
  • nebo organizujeme volnočasové, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity

Zaujalo tě, jak JAHODA zlepšuje život ve městě? Ozvi se Adéle ↓

 

Stáže v JAHODĚ

 

Nabízíme také odborné stáže pro studenty vysokých škol a vysokých odborných škol a poskytujeme odbornou praxi (v rámci kvalifikačních kurzů, jiných organizací) v různých oblastech sociálních služeb, vzdělávání a předškolní péče. Vše je na domluvě s naší koordinátorkou Adélou, tak neváhej a rozšiř své zkušenosti v JAHODĚ.

Pro další podrobnosti se spojte s Adélou

obrázek lektora

Bc. Adéla Kalinová

koordinártorka stážistů a dobrovolníků

Ahoj, jsem Adéla, pracuju v Klubu Džagoda, kde se potkávám s dospívajícími lidmi ve věku 13 - 26 let, kteří si chtějí popovídat, svěřit se, hledají pomoc, nebo chtějí smysluplně trávit volný čas. Ráda tě uvidím u nás na stáži, protože jsme skvělá parta lidí a věřím, že si v nabídce našich služeb určitě něco vybereš.

ikona telefon +420775650855 ikona email adela.kalinova@jahoda.cz