Kontakty

Kontaktujte nás

ikona místa

Vybíralova 969/2,
198 00 Praha 14 Černý Most

JAHODA, z.ú.

ID datové schránky:

ndecq3f

IČO:

67363300

Číslo účtu organizace:

250969359/0800

Číslo sbírkového účtu organizace:

246139504/0300

Vedení jahody

obrázek lektora

Mgr. Markéta Kalinová

ředitelka JAHODY

V JAHODĚ pracuji jako ředitelka již deset let. Jsem moc ráda, že mohu děla to, co mě baví a dává mi smysl. Je úžasné a motivující mít kolem sebe příjemné a pozitivní kolegyně a kolegy, kteří žijí JAHODOU stejně jako já.

Jsem matkou tří dětí, z nichž některé mě už dávno přerostly. Ve volném čase ráda hraji volejbal a badminton, lyžuji, jezdím na kole a chodím do kina. Miluji moře, teplo a cestování.

ikona telefon +420 775 674 060 ikona email marketa.kalinova@jahoda.cz
obrázek lektora

Mgr. Kateřina Višňovská

manažerka vzdělávacích středisek

Ahoj, jsem Katka, manažerka vzdělávacích středisek. Po mnohaletém působení ve školství jsem se od –náctiletých přesunula k těm nejmenším dětem v dětských skupinách a školce, které JAHODA spravuje. Práce s dětmi je moc fajn, poněvadž se při ní nikdy nenudím a jejich spokojený úsměv od ucha k uchu je prostě k nezaplacení! Sama jsem máma od tří dětí, takže tak trochu vím, o čem mluvím.
Ve volném čase, je-li nějaký, ráda hraju na kytaru, čtu, cestuju a běhám se psem.

ikona telefon +420 735 751 043 ikona email katerina.visnovska@jahoda.cz
obrázek lektora

Bc. Vendula Fendrychová, DiS.

manažerka sociálních služeb a produkční

Čau, jsem Vendy a v JAHODĚ jsem se přes sociální pracovnici v klubu Džagoda přesunula na pozici manažerky sociálních služeb a produkční. Držím tedy ochrannou ruku nad kluby Jahoda a Džagoda, Terénem Jahoda, animátory v ulicích a všemi akcemi, které JAHODA pořádá.
JAHODA mě baví už přes šest let, protože jsou tu príma lidi, chodí k nám supr děti i skoro dospěláci a mě baví pro ně vymýšlet program, zábavu i mejdany. Největší jahodovou srdcovkou jsou pro mě nejen kluby a terén, ale i fesťák Strawberry Fields.

Jinak mě ba moje dcerka, psi, dobrá muzika a hlavně potkávat se s novými lidmi.

ikona telefon +420 774 674 060 ikona email vendula.fendrychova@jahoda.cz
náhradní obrázek

Tomáš Jindříšek

předseda správní rady

S Jahodou spolupracuji už přes dvacet let.

Jsem hrdý na to, že za ta léta se z malé lokální organizace pomáhající dětem stala jedna z nejvýznamnějších neziskovek v této oblasti v Praze.

Živí mě marketing, spoluvlastním reklamní agenturu Dark Side a ve volném čase se snažím propojovat komerční sféru s tou neziskovou.

Potkávám se při této činnosti s mnoha neziskovkami, Jahoda ale zůstává mojí největší srdcovkou.

náhradní obrázek

Vašek Lintymer

člen správní rady

Na škole jsem se začal okrajově zajímat o sociální práci, která je mým koníčkem až dosud. Po praktické zkušenosti s přímou prací s osobami bez přístřeší nyní ve státní správě spolupracuji se realizátory projektů, které přinášejí nová řešení ke zvýšení kvality života znevýhodněných osob. V JAHODĚ setrvávám od jejího založení hlavně proto, že jsem zde nalezl fůru lidí, kteří jsou ochotni něco obětovat pro dobrý pocit z vykonané práce.

náhradní obrázek

Jiří Maier

člen správní rady

iž přes třicet let žiji v Praze a její osud mi není lhostejný. Osud Prahy závisí na "jejích" dětech, proto právě jim se věnovat má cenu. Přeci starat se o budoucnost (pracovat s dětmi) je to nejdůležitější! To byl důvod, že jsem rád začal spolupracovat s Jahodou, kde jsem našel zapálené a zkušené lidi. Pracuji jako marketér, v tuto chvíli v České části společnosti Conrad Electronic.

náhradní obrázek

Simona Skrbková

členka správní rady

Píše se rok 2014 a Tomáš Jindříšek mne seznamuje s JAHODOU, neziskovkou, která se stará o děti na Černém Mostě, o jejich zdravé dospívání, vnímání sebe sama a světa, který je obklopuje. JAHODA mi učarovala způsobem, jakým svou sociální práci provádí, a tak jsem zůstala. Jsem markeťák, holka z Ostravy se značnou dávkou energie, kterou jsem se spolu se svými znalostmi rozhodla ve svém volném čase JAHODĚ věnovat. Má to smysl.