Komunitní rodinná centra

Rodičům a dětem nabízíme v našich komunitních rodinných centrech herny plné hraček, skvělý personál a širokou nabídku aktivit  –  kurzy pro děti, semináře a workshopy pro dospělé i jednorázové akce.

Hlídání dětí nebo narozeninová oslava  pro děti? Obraťte se s důvěrou na nás.

Navštivte naši  klubovou kavárnu a v létě si vychutnejte kávu na příjemné zahrádce ve vnitrobloku. Přijďte se podívat do Komunitního centra Jahoda na Albertově, rádi vás provedeme.

Podporujeme rodiny, které se ocitnou v těžkých životních situacích, ale nabízíme i pomoc při hledání zaměstnání. Využít tak u nás můžete prostor pro pořádání seminářů nebo  přijďte do našeho nového coworking prostoru, připravte si, co potřebujete do práce  my vám mezitím děti pohlídáme.

fotografie
obrázek lektora

Diana Pexová

manažerka komunitního rodinného centra Albertov

Komunitní rodinná centra jsou prostorem pro všechny, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas, a zároveň ideální příležitostí pro mezigenerační setkávání. Naším cílem je, aby se u nás všichni bez rozdílu věku cítili příjemně a mohli si vybrat podle zájmu z rozličných aktivit. Nabízíme zde školky pro děti od 1 roku, volnočasové a vzdělávací aktivity, místo pro coworking a oslavy narozenin.

Nejoblíbenější kroužky