Kroužky

Klub pro děti od 3 let

Přiveďte své děti, aby se připravily na lehký start do školky. Budeme se učit nácviky jemné i hrubé motoriky, rozvoj praktických dovedností. Dále budeme malovat, tvořit, zpívat.
úterý 9-11 hod., středa 9-11 hod. ZDARMA  

Malování na keramiku pro děti i dospělé

Budete malovat na již hotové vypálené bílé keramické polotovary. Na každou lekci budete mít k dispozici jeden. V kurzu malování na keramiku se postupně seznámíte s různými možnosti zdobení a malování keramiky. Po skončení kurzu si odnesete domů 6 hotových vypálených výrobků.
čtvrtek 16-17 hod.,  cena za 1. pololetí: 1 550 Kč, 6 lekcí 

Zpívání pro nejmenší

Pojďme si společně zazpívat a naučit se spoustu lidových písniček. S hudbou si užijeme i mnoho rytmických a pohybových her. Nedílnou součástí našich setkávání bude relaxování při poslechu hudby.
pátek 9:30-10:15 hod.,  cena za 1. pololetí: 2 700 Kč, 17 lekcí 

Fotografie pro děti od 6 let

Po malých krůčcích se naučíme ovládat fotoaparát. Budeme si hrát se světlem a zátiším, v přírodě si vyzkoušíme makrofotografii a poté budeme fotit portréty. V ceně kurzu není zapůjčení fotoaparátu.
středa 16-17 hod.,  cena za 1. pololetí: 3 400 Kč, 17 lekcí 

Výtvarné kurzy pro žáky, studenty a dospělé

Rozvíjení kresby a malby výtvarně nadaných dětí a dospělých s důrazem na jejich oblíbenou techniku, motivy a žánry. Kondice a příprava na talentové zkoušky na střední výtvarné školy (SOŠV Václava Hollara, Grafická škola, Hellichova, SUPŠ, Žižkovské nám.), nebo na vysoké školy (AVU, UMPRUM).
úterý 16-17:30 hod.,  cena za 1. pololetí: 3 000 Kč, 19 lekcí 

Angličtina pro děti od 3 let

Angličtina hrou - učíme děti cizí jazyk pomocí básniček, písniček, nezapomínáme ani na pohyb a hromadu zábavy.
pondělí 16-16:45 hod.,  cena za 1. pololetí: 3 150 Kč, 19 lekcí