Kroužky

Anglická konverzace pro maminky

Přijďte na hodinu i s dětmi, které budou po celou dobu lekce s vámi ve třídě. Kurz je vhodný pro maminky na MD/RD. Rozšiřte si slovní zásobu a domluvte se lépe anglicky.
Počet lekcí: 10 Cena kroužku: 1 500 Kč

Výtvarné kurzy pro žáky, studenty a dospělé

Kondice a příprava na talentové zkoušky na střední výtvarné školy (SOŠV Václava Hollara, Grafická škola, Hellichova, SUPŠ, Žižkovské nám.), nebo na vysoké školy (AVU, UMPRUM). Rozvíjení kresby a malby výtvarně nadaných dětí s důrazem na jejich oblíbenou techniku, motivy a žánry. Cena za 2. pololetí, 18 lekcí, 3 000 Kč
   

Angličtina pro děti od 3 let

Angličtina hrou - učíme děti cizí jazyk pomocí básniček, písniček, nezapomínáme ani na pohyb a hromadu zábavy. Cena za 2. pololetí, 20 lekcí, 3 000 Kč.
   

Jóga pro dospělé s hlídáním dětí

Uvolnění, soustředění, relaxace, zdravá záda, pevné tělo, správné dýchání, zklidnění - to vše je jóga. Nejlepší čas, kdy začít, je právě teď. Cena za 2. pololetí, 21 lekcí, 3 000 Kč, včetně hlídání dětí.
   

Pohyby a říkadla pro děti od 1,5 do 5 let

Básničky, říkadla, písničky a cvičení, pro rozvoj řeči a pohybových dovedností. Cena za 1. pololetí, 18 lekcí, 1 540 Kč
   

Montessori pro děti od 1,5 do 3 let

V prvních 3 letech života se tvoří osobnost člověka, která se chce rozvíjet a být samostatná, v kurzech Montessori si ukážeme, jak svobodně a s respektem objevovat svět. Cena za 2. pololetí, 20 lekcí, 3 000 Kč
Počet lekcí: 20 Cena: 3 000 Kč